Drukuj
Odsłony: 1158

•    Przypominamy, że na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku, na płycie wyjazdowej dla samochodów ciężarowych, trwają prace remontowe.
•    W dniach 4 - 9 sierpnia 2020 r. spodziewane są dodatkowe utrudnienia w płynności odpraw, związane z wymianą nawierzchni bitumicznej na części wywozowej i przywozowej przejścia (ruch towarowy). 
•    Prosimy przewoźników, by w miarę możliwości, korzystali z innych przejść granicznych.

Wymiana nawierzchni bitumicznej to kolejny etap kompleksowego remontu prowadzonego na przejściu granicznym w Dorohusku. Prace w tym zakresie planowane są od 4 - 9 sierpnia 2020 r., jednak, w zależności od warunków pogodowych, termin ten może ulec wydłużeniu.

Jednocześnie przypominamy, że całościowy remont na granicy w Dorohusku, zgodnie z informacją uzyskaną od wykonawcy robót, potrwa do października 2020 r. Zalecamy kierowcom pojazdów ciężarowych wybieranie w tym okresie innych przejść do przekroczenia granicy.  

Zachęcamy też do śledzenia serwisu www.granica.gov.pl, prezentującego informacje o szacunkowych czasach oczekiwania na odprawę na poszczególnych przejściach granicznych.